Serwis AGD w Gnieźnie ✔️

naprawy tylko pogwarancyjne, odpłatne!

Serwis urządzeń AGD Gniezno

Naprawy pogwarancyjne pralek, zmywarek i lodówek w Gnieźnie - ☎ 538157267. Szybkie naprawy sprzętu AGD - Gniezno i okolice. Naprawy sprzętu renomowanych producentów. Gnieźnieński serwis domowych urządzeń chłodniczych, kuchennych i łazienkowych. Profesjonalne naprawy pogwarancyjne INDESIT, AMICA, MPM, SAMSUNG, ELEKTROLUX, LIEBHERR, ZANUSSI, LG i GORENJE. Dojazd do klienta na terenie Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego. Oferujemy darmową diagnozę w przypadku zgody na naprawę sprzętu. Nie sprzedajemy samych części zamiennych, oferujemy je wraz z usługą serwisową.

NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU NA GWARANCJI !!!

Zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt 80 złotych.
Oferujemy darmową diagnozę w przypadku zgody na naprawę sprzętu.
Nie sprzedajemy samych części zamiennych, oferujemy je tylko wraz z usługą serwisową.

Naprawa urządzeń AGD - Gniezno, powiat gnieźnieński i okolice. Profesjonalny serwis AGD w Gnieźnie oferujący pogwarancyjne naprawy pralek, zmywarek, lodówek i płyt grzewczych.


Nowy sprzęt AGD w promocyjnych cenach

akcesoria i części zamienne do AGD


Lokalne oferty dostępne w sieci. Handlowe, usługowe i produkcyjne informacje na poziomie regionu i.miasta.pl Polska w podziale na lokalne obszary. Promocja podmiotów gospodarczych w sieci. Internetowa oferta produktowa i usługowa. Zakupy lokalne - promocje oraz wyprzedaże. Więcej info na stronie e.miasta.pl.